NILFISK-ALTO DEN-SIN
PRODUKTY
  ODKURZACZE PRZEMYSŁOWE
Do Zbierania Na Mokro i Sucho
Hotelowe i Biurowe
Odkurzacze Specjalne
Do Zbierania Pyłów Szkodliwych Dla Zdrowia i Wybuchowych
Samoobsługowe Stacje Odkurzania Pojazdów
Odkurzacze Piorące
Akcesoria
  MYJNIE BEZDOTYKOWE
  MYJKI CIŚNIENIOWE
  AGREGATY WYSOKOCIŚNIENIOWE
  SZOROWARKI
  ZAMIATARKI
SERWIS
KONTAKT
home/ produkty/ odkurzacze przemysłowe

ODKURZACZE PRZEMYSŁOWE

                Nilfisk-ALTO oferuje bogaty program odkurzaczy do zbierania
             każdego rodzaju zabrudzeń. Nasze odkurzacze przemysłowe
          oferują dużo więcej, niż tylko wysoką siłę ssącą. Odkurzacze
      przemysłowe Nilfisk-ALTO łączą w sobie funkcjonalność,
   bezpieczeństwo i wiele innowacyjnych rozwiązań.

Odkurzacze przemysłowe, a bezpieczeństwo


Temat zbierania pyłów szkodliwych dla zdrowia stawia wysokie wymagania producentom. Specjaliści Nilfisk-ALTO oferują paletę produktów zawierających najwyższe osiągnięcia w tej dziedzinie. Nasza oferta obejmuje zarówno odkurzacze do zbierania pyłów niebezpiecznych dla zdrowia, w tym rakotwórczych (np. odkurzacze do azbestu), jak i mogących tworzyć mieszaniny wybuchowe.

Odkurzacze antywybuchowe typu B1 spełniają wymogi Dyrektywy ATEX 94/9/WE (ATmosphere EXplosive), dotyczącej zastosowania w strefie zagrożenia wybuchem 22.

W ofercie znajdują się również odkurzacze przemysłowe z pompą wodną przystosowane do zbierania dużej ilości wody i innych płynów - Attix 751-61 i 751-71. Znajdują one zastosowanie w akcjach straży pożarnej oraz pracach porządkowych po powodziach, zalaniach lub podtopieniach.

Odkurzacze samoobsługowe

Właścicieli stacji benzynowych oraz myjni samoobsługowych z pewnością zainteresują niezawodne odkurzacze stacyjne SB Station i SB Tandem.

Filtracja
Odkurzacz przemysłowy serii Attix wyposażony jest standardowo w filtr klasy "M" lub "H" (odkurzacze do azbestu), oznacza to, że stopień filtracji w naszych odkurzaczach wynosi odpowiednio 99,9% lub 99,995%. W odkurzaczu może być zastosowany również filtry HEPA. Stopień filtracji oparty jest o najbardziej penetrującą wielkość cząsteczki MPPS.
odkurzacze przemysłowe
odkurzacze przemysłowe z systemem push&cleansystem softstart w odkurzaczach XtremeClean - system odkurzaczy przemysłowych
Push&Clean - manualny
system czyszczenia filtra
SoftStart - płynny rozruch silnika,
zwiększa żywotność silnika i zmniejsza
obciążenie instalacji elektrycznej
XtremeClean - automatyczny system czyszczenia filtra w wersjach Attix XC

Odkurzacz przemysłowy - własności i zalety:

system multifit odkurzaczy przemysłowych Nilfisk-ALTO Multifit - każdy element oprzyrządowania Nilfisk-ALTO pasuje do każdego odkurzacza Nilfisk-ALTO. ecdrive - odkurzacze przemysłowe do intensywnej eksploatacji ECDrive - odkurzacze przemysłowe wyposażone w silniki wykonane z zastosowaniem bezszczotkowej technologii EC-Longlife przeznaczone są do bardzo intensywnej eksploatacji.
Antistatic - uziemienie w odkurzaczach antywybuchowych AntiStatic - uziemione gniazdo węża ssącego w zbiorniku odprowadza ładunki elektryczne. Szczególnie istotne w odkurzaczach antywybuchowych 2 motor - odkurzacze przemysłowe z 2 turbinami 2 turbiny ssące - zapewniają maksymalną siłę ssania i zapas mocy przy pracach specjalnych - odkurzacz przemysłowy Attix 9.
Flowsensor - czujnik montowany w odkurzaczach do zbierania pyłów FlowSensor - w jednostkach przystosowanych do zbierania pyłów szkodliwych dla zdrowia, zastosowany jest czujnik prędkości i ilości zasysanego pyłu. HighFiltration - odkurzacze przemysłowe o wysokim stopniu filtracji HighFiltration - odkurzacze przemysłowe Nilfisk-ALTO wyposażone są w filtry o dużym stopniu filtracji (w razie potrzeby mogą być wyposażone w filtry Hepa lub filtry klasy H).
 odkurzacze przemysłowe | myjki ciśnieniowe | szorowarki | zamiatarki | myjnie bezdotykowe mawe © copyright 2007 by fk